Poprzedni
Następny

Argenta Ceramica to hiszpański producent oferujący szeroką gamę płytek gresowych, w tym ściennych. Jego wszystkie produkty wyróżniają się designem podążającym za obecnymi trendami. Zaletami, które sprawiają, że jego produkty wyróżniają się na tle innych, są wysoka jakość i przystępna cena.

Mimo tego, ze jest to stosunkowo młoda firma, oferuje szeroki wybór zróżnicowanych produktów, które są w stanie wpasować się w niezwykle zróżnicowane gusta. Doskonale sprawdzają się zarówno w rustykalnych, jak i bardziej nowocześnie urządzonych wnętrzach. Płytki oferowane przez Argenta Ceramica są dostępne w najmodniejszych formatach oraz kolorach, od pastelowych po jasne brązy, a do tego są zdobione ciekawymi detalami. Właśnie dlatego Argenta i jej produkty cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów na całym świecie.

Dostępne są płytki wielkoformatowe z kolekcji Absolut, przepiękne lastryko czy płytka ścienna imitująca marmur – to wszystko znajdziecie w ofercie hiszpańskiego producenta płytek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który pomoże odmienić niemal każde wnętrze.