Poprzedni
Następny

Grupa Italgraniti łączy w sobie trzy marki:

  • Impronta Ceramiche,
  • Italgraniti,
  • Italsone.

Impronta Ceramiche to głównie płytki ścienne doskonale nadające się do naszych łazienek. Szeroki wybór stylistyczny, formatów i struktur pozwoli zaaranżować każdą łazienkę od małej przestrzeni aż po pokój kąpielowy.

Italgraniti to płytki gresowe, które obecnie mają szerokie zastosowanie zaczynając od wnętrz naszych domów (łazienka, salon czy kuchnia) kończąc na tarasie czy elewacji budynku.

Italstone natomiast to płytki gresowe o grubości 12 mm w dużych formatach, które nadają się na blaty kuchenne oraz łazienkowe. Z płytek Italstone można tworzyć meble łazienkowe w tym zintegrowane umywalki z szafkami. Producent posiada w swojej ofercie gotowe konstrukcje meblowe, wystarczy tylko wybrać wzór płytki z oferty i fabryka wyprodukuje dla nas mebel w wybrany wykończeniu.

Italgraniti Group to nieskończone możliwości. Zaletą producenta jest fakt, że konkretny wzór płytki ma swoje odzwierciedlenie w dużym formacie (nawet 160×320 cm), przez płytkę w tradycyjnym wymiarze, płytkę ścienną aż po płytkę tarasową. Daje to możliwość stworzenia nowoczesnego wnętrza przy zachowaniu odpowiednich parametrów i wytrzymałości materiału.

W ofercie Italgraniti znajdziemy przepiękna imitację metalu pod nazwą Metaline. Imitacja loftowej deski (kolekcja Loft) czy imitacja belgijskiego kamienia (kolekcja Icon Bleu) to płytki, które doskonale odzwierciedlają obecne trendy w świecie aranżacji wnętrz.

METALI

MARBLE EXPERIENCE | BEIGE EXPERIENCE

STONE MIX | NORDIC STONE | STONE PLAN