Poprzedni
Następny

Mirage to włoski producent płytek z 46-letnią tradycją. Jego oferta to przede wszystkim płytki gresowe charakteryzujące się wysoką jakością. Różnorodność wykończeń powierzchni, kolorów, imitacji kamieni, drewna czy betonu to jego przewaga nad konkurencją. Za jakością produktów stoją również nieustanne inwestycje tego producenta w badania nad rozwojem technologii.

Właśnie ta innowacyjność sprawiła, że produkty są dostępne w tak wielu niezwykle interesujących wzorach, a ich właściwości są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Sprawdzają się w domach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych. Z tego względu płytki pochodzące od tego producenta są popularne nie tylko w Europie, ale także w Ameryce oraz Azji.

Mocną stroną Mirage są modele wielkoformatowe. Aż 16 kolekcji w dużych formatach to imponujący wynik w stosunku do konkurencji. Wszystkie kolekcje są produkowane wyłącznie we Włoszech, co wpływa na jakość oferowanej ceramiki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

HUB

LEMMY

NORR