Poprzedni
Następny

Od momentu powstania, czyli od 1962 roku, marka Piemme Ceramiche jest znana z doskonałości, pasji i kreatywności. W ostatnich latach poczyniono znaczne inwestycje, dlatego jest jednym z najbardziej nowoczesnych, czystych i wydajnych zakładów ceramicznych. Korzystając z zaawansowanych technologii, firma produkuje płytki ceramiczne dla każdego projektu, zarówno na obiekty publiczne, jak i prywatne. Zawsze modne kolekcje ceramiczne tworzy zespół projektantów fabryki.

Producent współpracuje ze znanymi projektantami, na przykład z wielkim stylistą Valentino. Kolekcje sygnowane jego nazwiskiem znajdują uznanie klientów z całego świata. Stanowią prawdziwe dzieła sztuki, mogące stanowić dopełnienie praktycznie każdego, stylowego wnętrza.

Płytki Piemme Ceramiche charakteryzują się ponadczasową stylistyką i doskonale sprawdzają się jako wykończenie podłóg oraz ścian. Ich zaletą jest wysoka trwałość, która sprawia, że swoim wyglądem będą cieszyć przez wiele lat. Są także odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Właśnie dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka płytek, które doskonale się prezentują, a do tego są bardzo praktyczne.

UNIQUES

BITS & PIECES

VALENTINO AUREA | PRESTIGE | ELITE