Poprzedni
Następny

Atlas Concorde znany jest we Włoszech i na świecie jako producent wprowadzający wiele innowacyjnych rozwiązań do produkcji płytek ceramicznych. Firma została założona w 1969 roku, od tamtej pory prężnie się rozwijała, by stać się jednym z najbardziej cenionych specjalistów zajmujących się produkcją płytek gresowych.

Znany z nowoczesnego wzornictwa producent jest obecnie jedną z wiodących firm w sektorze ceramicznym. Płytki już w fazie projektowania są tworzone z myślą o usatysfakcjonowaniu nawet najbardziej wymagającego klienta, czy architekta wnętrz. Dzięki temu zawsze wyróżniają się ciekawym designem, który pozwala im nadać pomieszczeniu indywidualnego charakteru.

Produkty adresowane są do ludzi sukcesu, a także do osób młodych i przebojowych. Takie podejście skutkuje zawsze modnymi kolekcjami. Charakteryzują się one nie tylko wyszukaną estetyką, ale także bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które gwarantują im wysoką wytrzymałość, odporność i trwałość. Dzięki tym cechom mogą cieszyć oko przez wiele lat.

MARVEL

KONE

ARKSHADE