Poprzedni
Następny

WOOD

RAGNO – Włoski, dynamicznie rozwijający się producent należący do grupy Marazzi. Wśród asortymentu pochodzącego od tego producenta znajdziemy płytki ceramiczne do użytku domowego, jak i doskonale sprawdzające się w obiektach użyteczności publicznej.

Fabryka posiada dużo kolekcji gresowych płytek drewnopodobnych, imitujących posadzki betonowe oraz wiernie naśladujących marmur lub kamień. Firma oferuje także ceramiczne płytki ścienne na białej glinie.

RAGNO (po włosku znaczy pająk) racjonalnie i ostrożnie korzysta z zasobów naturalnych i energii, jednocześnie inwestując w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, które pozwalają fabryce osiągać wysoki poziom designu przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. W ofercie znajdują się modele ścienne i podłogowe, sprawdzające się na tarasach, w łazienkach, kuchniach, czy w salonach.

Szukając trwałych, estetycznych płytek, wyróżniających się ponadczasowym wzornictwem, warto zapoznać się z ofertą RAGNO. Oferowane produkty stanowią doskonałe połączenie klasycznej stylistyki oraz nowoczesnych trendów, dzięki czemu tak doskonale się prezentują.

TERRACRUDA

BISTROT